Chcesz mieć więcej klientów, lepszą konwersję?

Internet jest najszybciej rozwijającym się medium sprzedażowym. Bez względu jaką formę działalności prowadzisz, obecność w sieci jest koniecznością. Profil klienta w przeciągu 10 lat mocno się zmienił. Obecnie każdy posiada telefon typu Smartphone co zapewnia niespotykaną szybkość w weryfikacji profilu sklepu czy firmy usługowej. Budowanie marki i świadomości konsumenckiej przekłada się na wzrost zysków.
Chcesz zwiększyć ilość swoich klientów o 20% lub 200%? Chcesz budować silną, rozpoznawalną markę?

pozycjonowanie

Zajmujemy się pozyskiwaniem klientów, budowaniem marki w internecie i wszystkim tym co może przynieść pozytywne rezultaty Twojej firmie.
Kompleksowa obsługa w sieci:
 • firmowe strony internetowe,
 • pozycjonowanie,
 • wizytówki w Google,
 • sklepy online,
 • prowadzenie kont Facebook, Instagram, YouTube,
 • analiza konkurencji,
 • tworzenie ekspertyz,
 • pozyskiwanie opinii o firmie czy produkcie,
 • zarządzanie kontem Webmaster Google,
 • Analitics,
 • Prognozowanie ilości zapytań,
 • Analiza trendów.

Wszystkie nasze działania mają za zadanie zwiększyć liczbę klientów, przychód i rozpoznawalność firmy. 11 lat doświadczenia w SEO i wprowadzeniu sklepów online sprawia, że wiemy co robimy. Pozycjonowanie i marketing to tylko hasła, które same nic nie mówią. Nawet wysokość pozycji w wyszukiwarce nic nie mówi i nie daje pokładanych oczekiwań. Cel jest jeden - klient + konwersja. Świat się zmienił i obecny rok będzie rokiem internetu. Przenieś swój biznes do sieci, bądź biznesem hybrydowym. Dywersyfikacja źródeł dochodu to podstawa zwiększania niezależności finansowej.

Cennik

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Wszystko zależy jak konkurencyjna jest Twoja branża. Jaki nakład pracy i środków dodatkowych w postaci emisji reklam, pozyskania linków należy wykonać. Każdy projekt zaczynamy od audytu strony i analizy runku dla danej firmy. Koszt audytu zaczyna się od 600 zł i uzależniony jest od wielkości firmy i konkurencyjności rynku. Raport sporządzany jest do 2 tygodni.

Audyt ma zadanie nie tylko sprawdzenie pod kątem technicznym strony www ale również zbadanie głębokości rynku, ilości potencjalnych klientów, sile konkurencji czy kosztów pozyskania klienta, kosztów pozycjonowania.

Być może dla wielu firm taki audyt będzie wskazówką czy faktycznie inwestować w dalszy rozwój, ponieważ koszty procesu pozycjonowania przerosną zyski. Zapewne wielu przedsiębiorców wie jakie nakłady finansowe są przeznaczane przez duże firmy na reklamę. Nierzadko są to mln złotych. Dlatego szczególnie dla małych firm, szacowanie zysków i strat mogą mieć kolosalne znaczenie w rozwoju.

Po przeprowadzonym audycie przedstawiamy plan działania i budżet na jakim możemy pracować aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Umowy są 6 miesięczne. Taki okres czasu jest miarodajny dla procesu działań SEO i SEM.

Tworzenie stron www

Posiadanie strony firmowej jest chyba podstawowym element zaistnienia w sieci. Wiele firm decyduje się na kupno lub założenie darmowych stron poprzez kreatory. Takie rozwiązanie chociaż tanie obarczone jest niską jakością SEO takich stron. Oferujemy strony www do 5 podstron z optymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google. Połączenie wydajnego, super szybkiego skryptu z implementacją rozwiązań SEO zapewnią szybki i optymalny start w Google. Pomagamy również w doborze domen. Projektujemy loga i bannery. Wszystkie czynności możesz zlecić nam nawet zrobienie zdjęć Twojej firmy, opis usługi, wstawienie filmów na stronkę.

Sklepy internetowe

Jeśli prowadzisz sklep online lub planujesz również zgłoś się do nas. Pomożemy, podpowiemy. Pozycjonowanie sklepów w 2021 to znacznie wyższa szkoła jazdy. Na Polskim rynku mamy dużo grubych ryb jak Amazon, Allegro, Aliexpress które dysponują milionowymi budżetami. Przebić się, nie jest łatwo, chociaż to możliwe.

Wizytówki Google Maps

Pozycjonowanie lokalne to szalenie ważny aspekt dla biznesów, które działają w obszarze np. miasta. Pozyskanie nowych klientów poprzez Google Maps może być dodatkowym źródłem dochodów. Aby być wysoko w mapach należy spełnić wiele kryteriów. Jesteśmy wstanie poprawić pozycję w mapach i zmodyfikować wizytówkę aby stała się prawdziwym medium do komunikacji z klientem.

Blogi

Kolejny kanał komunikacji i interakcji z potencjalnymi klientami. Dobrze prowadzone blogi to nieograniczone źródło ruchu i potencjalnych klientów. Najlepsze Polskie blogi generują setki tysięcy wizyt dziennie. Pomyśl, że to mogą być Twoi klienci. Zajmujemy się obsługą blogów. Współpracujemy z najlepszymi SEO pisarzami. Możemy zapewnić Twoim blogom nie ograniczoną ilość specjalistycznych artykułów tematycznych. Koszt jednego artykułu zaczyna się od 99 zł.

Zadzwoń do nas lub napisz na maila jakie masz oczekiwania. Przeanalizujemy Twoją prośbę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania bez owijania w bawełnę. Nie zależy nam krótkiej nerwowej współpracy ale długiej pełniej radości i uśmiechu :-)

Kary od Google - wychodzenie z filtra

Zmieniający się dynamicznie algorytm google sprawia, że wiele stron otrzymuję kary za niedozwolone praktyki pozycjonujące. Kary mogą być algorytmiczne (automatyczne) lub ręczne nakładane przez pracownika google.

Wychodzenie z filtra to proces czasochłonny i bardzo delikatny. Stawiamy na wnikliwą analizę przyczyn nałożenia kary. Diagnozujemy stronę, rekomendujemy zastosowanie zmian, wnioskujemy o anulowanie kary. Usługa nie ma rama czasowych, próbujemy do skutku. Umiejętne wyjście z filtra zapewni stabilne funkcjonowanie serwisu.

Szkolenia SEO

Jeśli chcesz poznać tajniki SEO lub chcesz samemu pozycjonować swoją stronkę a masz braki w wiedzy zapraszam do kontaktu. Dla firm, które chcą przeszkolić swoich pracowników w kwestii SEO jesteśmy otwarci na współpracę. Wiedza z SEO czy SEM obecnie przydaję się w wielu dziedzinach funkcjonowania firm. Przy redagowaniu artykułów, umieszczaniu ofert w internecie itd.

Zadzwoń do nas lub napisz na maila jakie masz oczekiwania. Przeanalizujemy Twoją prośbę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania bez owijania w bawełnę. Nie zależy nam krótkiej nerwowej współpracy ale długiej pełniej radości i uśmiechu :-)