pozycjonowanie

Pozycjonowanie lokalne w Mapach Google – SEO pozycjonowanie Kielce

Za terminem pozycjonowanie lokalne kryje się technika mająca wypozycjonować stronę www na dane miasto. Np. fraza 'SEO'. Obecnie algorytm Google mocno promuje strony lokalne. Przeważnie wiąże się to z tym, że frazy ogólne które jeszcze do niedawna dawały wyniki serwisów ogólnopolskich teraz dają wyniki firm lokalnych zakrojonych do danego miasta lub województwa.

Rozmieszczenie wyników wyszukiwania dla Frazy 'SEO'

  1. Płatna reklama Google Ads

  2. Wyniki organiczne ogólnopolskie

  3. Wyniki Google Mapy

poycjonowanie google maps kielce

Czynniki decydujące o wysokich wynikach w Google Map i w wynikach lokalnych

Jak wiadomo nikt nie zna algorytmu i sposobu oceny stron przez Google. Każde zatem działania na stronie czy wizytówce oparte jest o doświadczenie i wiedzę pozycjonera. Warto jednak podjąć kroki aby zwiększyć widoczność czy to samemu czy poprzez agencje SEO. Klasyczne modele dotarcia do klienta przestają mieć na znaczeniu. Widoczność w internecie zatem jest obecnie koniecznością.

Przykładowe kombinację słów kluczowych dla fraz pozycjonowanie i Kielce:

Dobór odpowiednich słów kluczowych ma istotne znaczeniu z punktu analizy algorytmu danej strony www. Trzeba jednak pamiętać, że dane słowo kluczowe może wyświetlać raz na 1 pozycji a raz na 10 lub w ogóle. Wszystko zależy jak dane zapytanie zostanie odczytane przez algorytm wyszukiwarki.

Czy pozycje w Google są trwałe?

Niestety nie są, nigdy nie były i nigdy nie będą. Jeśli ktoś obieca, że dana fraza jest na zawsze niestety kłamie, wynika to bezpośrednio z działania algorytmu i działań konkurencji.